DİĞER SİTELERİMİZ
Menu
ANA SAYFA
ATATÜRK VE CUMHURİYET
ATATÜRK İLKELERİ
CUMHURBAŞKANLARIMIZ
OSMANLI PADİŞAHLARI
OKULUMUZA AİT LİNKLER
OKULUMUZ
İDARİ KADRO
PERSONEL
MİSYON VE VİZYONUMUZ
SINIFLARIMIZ
ETKİNLİKLERİMİZ
OKUL AİLE BİRLİĞİ
YAKIT PİLİ
FORUM SAYFASI ÜYE GİRİŞİ

eğitimışığı

CUMHURBAŞKANLARIMIZ

CUMHURBAŞKANLARIMIZ
SIRA NO FOTOĞRAF ADI-SOYADI GÖREVE BAŞLAMA TARİHİ GÖREVDEN AYRILMA TARİHİ
1 MUSTAFA KEMAL ATATÜRK 29 EKİM 1923 10 KASIM 1938
2 İSMET İNÖNÜ 11 KASIM 1938 22 MAYIS 1950
3 CELAL BAYAR 22 MAYIS 1950 27 MAYIS 1960
4 CEMAL GÜRSEL 27 MAYIS 1960 28 MART 1966
5 CEVDET SUNAY 28 MART 1966 28 MART 1973
6 FAHRİ KORUTÜRK 6 NİSAN 1973 6 NİSAN 1980
7 KENAN EVREN 12 EYLÜL 1980 9 KASIM 1989
8 TURGUT ÖZAL 9 KASIM 1989 17  NİSAN 1993
9 SÜLEYMAN DEMİREL 16 MAYIS 1993 16 MAYIS 2000
10 A.NECDET SEZER 16 MAYIS 2000 28 AĞUSTOS 2007
11      ABDULLAH GÜL 28 AĞUSTOS 2007 GÖREVDE


Bugün 1 ziyaretçi (66 klik) kişi burdaydı!

=> Sen de ücretsiz bir internet sitesi kurmak ister misin? O zaman burayı tıkla! <=